PODPOŘTE JUNIORSKOU REPREZENTACI ČR NA WORLD CUP 2017

Podpořte národní juniorský tým České republiky zde:

https://www.startovac.cz/projekty/stolni-fotbaliste-na-mistrovstvi-sveta/ 

Kde národní tým ČR pojede?

Dobrý den přátelé, pro juniorskou reprezentaci České republiky ve stolním fotbale přichází nejdůležitější turnaj světa. Již 10 dubna startuje naše reprezentační kára směr Německo, Hamburk, kde se, více než 1000 sportovců z 36 zemí z celého světa popere o titul mistrů světa. Mladí sportovci, kteří se probojovali do juniorské reprezentace České republiky Vás potřebují. Nenechme tým na holičkách a pomozme mu společně na cestě za svými sny a na cestě za vítězstvím. JSME PŘESVĚDČENI, ŽE SPOLEČNĚ S VÁMI WORLD CUP 2017 ZVÍTĚZÍME.

 

resized_změna 1.jpg

                                                     !!! SPOLEČNĚ ZA VÍTĚZSTVÍM !!!                                                                                                                       World Cup 2015 Itálie 

Juniorská Reprezentace České republiky:

Jsme parta mladých lidí, super přátel, která našla společnou zálibu. Tento sport jsme si zamilovali do takové míry, že už nemůžeme přestat vítězit, cestovat a sbírat trofeje. Čas ukázal, že patříme mezi nejlepší a dostali jsme se do reprezentace České republiky. Nyní nás čeká obrovská výzva a nejdůležitější turnaj posledních let. Juniorská reprezentace odjíždí v dubnu na Mistrovství světa 2017 (World Cup) do Německého Hamburku. Abychom mohli vyrazit na cestu za našimi sny a pro trofej z mistrovství světa potřebujeme Vás. Společně musíme zajistit pro mladé sportovce dostatek finančních prostředků. Za pouhé 3 roky náš tým dokázal zvítězit na prestižních turnajích po celé Evropě. Mezi nejlepší výsledky patří vítězství na Mistrovství světa 2016 jednotlivců do 19 let, vítězství na soutěži dvojic Swiss Open 2016 v Curychu či titul mezinárodních mistrů Německa 2016 v soutěži jednotlivců. Česká republika se World Cupu již jednou zúčastnila a svou cestu zakončila na bronzových pozicích.

10842113_619978298101909_2688534720099937419_o.jpg

                                               Čím těžší je to boj, tím úžasnější to bude triumf 

10552605_638624929570579_6635675376920214039_n.jpg

                                                  Náš osud není ve hvězdách. Je v nás !!

resized_změna 2.jpg

                                                        Czech Championship 2015 

 

Proč podpořit mladé sportovce:

Cesta za zlatým snem je pro reprezentaci velmi finančně náročná. Vlastní vklady společně se sponzorskými dary a Vašimi příspěvky nám pomohou dát zelenou projektu, díky kterému si plníme sny. Úspěch a týmová trofej je to nejcennější co si můžeme přát. Nezapomeňme, že juniorská reprezentace je budoucnost sportovců České republiky. Podpora na tuto akci otevře mladým reprezentantům dveře do světa. Cestou sportu rozvíjíme sportovního ducha, týmový kolektiv a schopnosti reprezentantů. Tyto vlastnosti jim budou přínosem v jejich budoucím životě, kdy se mohou stát například skvělými team lídry společností či skvělou oporou svých přátel. Buďte díky vašemu příspěvku i vy ten kdo přispěl k tak důležitému bodu jako je životní rozvoj.  

 

foto 3.jpg

foto 2.jpg

resized_DODĚLAT 1.jpg

Hlavní cíl a sen: Společně s Vámi přivézt trofej z WORLD CUPU 2017. Reprezentovat naši krásnou zemi, českou vlajku a ukázat že sportovci z České republiky patří mezi světovou elitu. Společně s mladými sportovci vytvořit tak silného týmového ducha, který svou dravostí prorazí až do samotného finále největší světové soutěže.

  

resized_změna 4.jpg

                                        Budoucnost patří těm, kdo věří ve své sny

Za vaše příspěvky na konto juniorské reprezentace České republiky Vám za reprezentaci  a FUČR srdečně děkujeme