Foos4life team dobyl Evropu

Ve dnech 11. - 13. 12. 2015 se v Polské Wroclawi konal mezinárodní EURO FOOS CHAMPIONSHIP 2015 za účastí hráčů z více než 8 zemí Evropy.

FoosForLife Team na velmi prestižním mezinárodním mistrovství nechyběl a získal zde úžasné výsledky.Největší úspěchy jsme zaznamenali v kategorii Open dvojic kde Radek Drda a Miroslav Vasic zvítězili a stali se tak mistry Evropy pro rok 2015. Drda a Vasic tím potvrdili že hráči FoosForLife patří k naprosté hráčské špičce stolního fotbalu v Evropě.Obrovské úspěchy jsme zaznamenali také v kategorii Open jednotlivců kde Vojta Holub obsadil úžasné 5 místo v obrovské konkurenci Top hráčů z celé Evropy. Gratulace patří také Jakubovi Ondryášovi za skvělé výsledky. Všem hráčům děkujeme za výbornou sportovní atmosféru a úžasné zážitky s komunitou hráčů stolního fotbalu. Tímto všem hráčům děkujeme za podporu sportovců FoosForLife. Gratulujeme sportovcům FoosForLife za skvělé výsledky a přejeme jim hodně štěstí na budoucích turnajích.

Velmi děkujeme lidem kteří nás podporujou, našim partnerům a sponzorům: Evolaris AK security, Stavební práce Kamenár, Ivo Valenta NadaceSYNOT, Strana soukromníků České republiky - , Strana soukromniků ČR - Zlínský kraj, Zlínský kraj a městu Rožnov pod Radhoštěm. 

FoosForLife team on tour 2015